Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
14:04       14.02.2018

Найбільше досягнення - мінімум надзвичайних ситуацій, максимум врятованих

Підсумки діяльності у сфері цивільного захисту в 2017 році підбили на Кіровоградщині. За словами начальника ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка, найбільшим досягненням рятувальників є мінімум надзвичайних ситуацій, максимум врятованих людей.

Фото
прес-служби управління ДСНС
у Кіровоградській області.

 

Загалом пожежно-рятувальні підрозділи управління успішно, сміливо і самовіддано боролися з пожежами, виконували роботи з розмінування територій Луганської та Донецької областей та колишнього авіаційного полігону "Компаніївський", ліквідовували наслідки надзвичайних ситуацій, що виникли на складах боєприпасів у Харківській та Вінницькій областях, знищували боєприпаси часів Другої світової війни.

 

Ще один важливий напрям роботи -- ліквідація наслідків несприятливих погодних умов у Кіровоградській, Київській та Черкаській областях. Значну увагу приділяли і забезпеченню надійності та безпеки експлуатації об'єктів соціальної інфраструктури області.

 

Як зазначив Віталій Миронюк, це було можливим завдяки належному фінансуванню служби як з державного, так і з місцевих бюджетів, і дозволило значно покращити матеріально-технічну базу.

 

Зокрема, протягом року на озброєння підрозділів управління ДСНС надійшло вісім пожежних автоцистерн та сідельний тягач. Рятувальники належним чином забезпечені захисним та форменим одягом, дихальними апарати, пожежно-технічним обладнанням.

 

Торік вдалося здійснити ремонт та реконструкцію будівлі державної пожежно-рятувальної частини № 6, облаштувати дев'ять службових квартир, в т.ч. -- для учасників АТО. А головне -- значно збільшити посадові оклади працівників ДСНС. На сьогодні мінімальна заробітна плата рядових працівників становить сім тисяч гривень. Отже, престижність служби зростає.

 

На новий рівень вийшло і міжнародне співробітництво в сфері цивільного захисту. Представники управління взяли участь у міжнародній виставці пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання в Польщі, у навчаннях в США та пройшли базовий навчально-практичний курс щодо організації заходів цивільного захисту та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Німеччині.

 

Голова ОДА Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко висловили подяки особовому складу управління ДСНС за високий рівень виконання завдань та вручили рятувальникам відомчі та обласні нагороди і відзнаки. Офіцерам ДСНС вручено чергові спеціальні звання.

 

Петро МЕЛЬНИК.

 

Кіровоградська область.