Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
14:08       14.02.2018

Окупована територія загрожує шахтною водою

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянуто питання загрози підтоплення діючих шахт "Золоте", "Карбоніт" та "Гірська" ДП "Первомайськвугілля", а також прилеглих населених пунктів області. Підземна вода йде від непрацюючих шахт "Первомайська" та "Голубівська", які розташовані на тимчасово окупованій території Луганщини. Наразі її рівень майже досяг максимального і невдовзі вона може потрапити на об'єкти, що розташовані на підконтрольній українській владі території.

 

За словами представників ДП "Первомайськвугілля", для розв'язання ситуації необхідно реалізувати проект будівництва водовідливного комплексу вартістю 120 млн гривень, який вже майже підготовлено. Наприкінці минулого року з резервного фонду державного бюджету за цим напрямом уже виділялося 86 млн гривень, проте кошти підприємством майже у повному обсязі залишилися неосвоєними. У новому проекті ураховані підвищення цін на необхідне обладнання та інші аспекти.

 

Керівництво області вважає, що проблему потрібно розв'язувати у двох напрямах -- відкачувати воду та очищувати її. ДП "Первомайськвугілля" готує всю необхідну документацію за новим проектом і звертається до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а також до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб з пропозицією виділити фінансування з резервного фонду державного бюджету. Ще одне звернення надсилається до Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко щодо винесення питання відновлення відкачки води з шахт, що розташовані на тимчасово окупованій території, на засідання Тристоронньої робочої групи у Мінську.

 

Для вирішення питання очистки води, що відкачуватиметься, облдержадміністрація та ДП "Первомайськвугілля" також розраховують на сприяння у підготовці й реалізації такого проекту з боку відповідних міністерств.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.