Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
15:00       14.02.2018

Землю - громадам!..

Абсурд, вигідний чиновникам, наближається до завершення. Мова йде про землі між населеними пунктами, якими досі чомусь розпоряджаються не сільські громади, а районна влада та Держгеокадастр. А землі між селами -- це пасовища, луки, ліси, які історично були завжди в користуванні громад.

 

Тепер же, завдяки рішенню уряду, починається передача таких земель об'єднаним територіальним громадам. За інформацією Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, меморандуми про співпрацю з цього питання підписано із 36 об'єднаними територіальними громадами.

 

Уже в березні три громади області -- Іванівська, Височанська та Варвинська отримають землю у комунальну власність. Загалом же процес передачі має завершитися по всіх ОТГ до кінця року.

 

Василь ЧЕПУРНИЙ.

 

Чернігівська область.