Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
15:01       14.02.2018

Особливим дітям - особлива увага

Марина Порошенко, голова благодійного фонду Порошенка, побувала у Кам'янець-Подільському НВК № 3, де за сприяння фонду працює проект інклюзивної освіти. Аналогічний запроваджено і в ЗОШ № 12. Учні вручили гості власноруч виготовлене серце.

 

Хмельниччина одна з перших долучились до проекту "Інклюзивна освіта -- рівень свідомості нації". На час приєднання в області було 58 інклюзивних шкіл, нині в регіоні функціонує 85, у яких навчається 386 учнів з особливими освітніми потребами. Крім того, є 25 садочків, де інклюзивну освіту отримують 75 дошкільнят.

 

Але загальна кількість дітей з особливими освітніми потребами в області становить 28 735.

 

Інклюзивною освітою охоплено лише півтора відсотка дітей. Тому в області продовжують працювати над цією проблемою. У Кам'янці-Подільському Марина Порошенко провела зустріч із представниками місцевого самоврядування та ініціювала старт створення 26 інклюзивно-ресурсних центрів у регіоні на рівні територіальних громад. Їх мережа на Хмельниччині має запрацювати вже з 1 вересня. Для цього благодійний фонд Порошенка розробив і передає типові проекти інклюзивно-ресурсних центрів, які допоможуть у стислі терміни відкрити такі заклади. Меморандуму про співпрацю при їх створенні  підписали  голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук та представники місцевої влади. Як зазначив голова ОДА, робота в рамках проекту дає добрі  результати: за рік підготовлено 341 фахівця для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, створено вісім сучасних шкільних бібліотек -- медіатек, накуповується корекційне обладнання.

 

Ірина КОЗАК.

 

Хмельницька область.