Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
11:04       16.04.2018

На Закарпатті провели день благоустрою

День благоустрою населених пунктів -- загальнообласну толоку -- провели минулої суботи на Закарпатті. Прибирали території в рамках щорічної загальнодержавної акції "За чисте довкілля".

 

Працівники облдержадміністрації розчистили територію навколо адміністративної будівлі, зокрема навколишні парки, сквери, площу Народну. Держслужбовці (на знімку) на чолі з головою ОДА Геннадієм Москалем віниками, граблями і мотиками прибрали залишки гілок, сухого листя та сміття.

 

Майже дві сотні педагогів закладів освіти обласного підпорядкування в Ужгороді прибрали прилеглу територію вздовж руху потягу Ужгородської дитячої залізниці, яка, попередньо, відкриє літній сезон першого травня.

 

Приєдналися до очищення територій цього дня, інформують з облдержадміністрації, представники органів влади, місцевих громад, установ та організацій по всій області.

 

День благоустрою територій населених пунктів провели в усіх районах Закарпаття. У рамках акції приводили до належного санітарного стану міста й села та прилеглі території, очищували узбіччя та кювети вздовж доріг.

 

Василь НИТКА.

Фото надано автором.

 

Ужгород.