Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
11:08       16.04.2018

На Чернігівщині АТОвці отримали понад дев'ять тисяч гектарів

На Чернігівщині завершено процедуру оформлення у власність учасникам АТО понад чотирьох тисяч земельних ділянок -- це майже шість тисяч гектарів. А загалом надано землю більш як 7 тисячам бійців загальною площею понад дев'ять тисяч гектарів. З них півтори тисяч призначено для садівництва, майже три тисячі гектарів -- для ведення особистого підсобного селянського господарства.

 

Найбільшу кількість землі передано у власність АТОвцям у Чернігівському, Ніжинському та Козелецькому районах, де й земля найдорожча.

 

Василь ЧЕПУРНИЙ.

 

Чернігівська область.