Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
16:46       16.04.2018

Нинішнього пленарного тижня Верховна Рада розгляне «чорнобильські» законопроекти та ще декілька тематичних блоків питань

Нинішнього пленарного тижня Верховна Рада розгляне декілька тематичних блоків питань. Про це поінформував на Погоджувальній раді Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Він повідомив, що вівторок буде приурочено чорнобильській проблематиці, парламентарі розглянуть блок чорнобильських питань – про статус та соціальний захист громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС, блок питань ядерної політики та безпеки. А також другий блок – екологічної політики.

У середу у парламенті – традиційно питання ратифікації та блок питань економічної політики, до яких надійшло багато правок. У четвер – Верховна Рада розгляне блок питань аграрної політики та інтелектуальної власності. Глава парламенту висловив сподівання, що ключовий базовий закон щодо інтелектуальної власності до четверга буде розглянутий профільним комітетом, щоб його можна було розглянути у сесійній залі.

Голос України