Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
12:10       16.04.2018

За 1 квартал 2018 року зменшили борги України на 2 млрд. 130 млн. доларів, - Степан Кубів

Перший віце-прем’єр міністр Степан Кубів на Погоджувальній раді заявив, що вже вісім кварталів поспіль вітчизняна економіка демонструє хоч невелике, але зростання.

"Економічні показники свідчать про певну позитивну динаміку», - сказав Кубів.

Щодо Бюджетної резолюції Кубів нагадав – минулого року резолюцію було затверджено не на рік, а на три роки, а нинішнього року прогнозовані показники будуть уточнюватися. Щодо боргових запозичень – урядовець наголосив: вперше за роки Незалежності зовнішній борг зменшився з 81% до 72% від ВВП. За 1 квартал 2018 року зменшили зовнішній та внутрішній борг України на 2 млрд. 130 млн. доларів, з них майже на мільярд – зменшено зовнішні борги держави.

Окрім того, за словами С. Кубіва, у 2017 році показали додаткове зростанні у порівняні з 2016 роком такі сфери економіки: переробна галузь, внутрішня торгівля, будівництво, капітальні та загальні інвестиції, структура нагромадження основного капіталу.

Голос України