Укр | Рус
Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>> Завершився перший етап громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС
Загрузка...
На головну
12:23       16.04.2018

Фракція БПП наполягає на запровадженні державного нагляду за ядерними об’єктами

Заступник Голови фракції Блоку Петра Порошенка Сергій Березенко запропонував Погоджувальній раді включити до порядку денного на 17 квітня проект закону про створення Національного бюро фінансової безпеки (№ 8157), визначений Президентом України як невідкладний. «Бюро стане профільним органом подолання системних загроз в сфері публічних фінансів та додатковим важливим інструментом протидії корупції в державі, – зауважив депутат. – Ми всі говоримо про так звану кампанію «маски шоу – стоп!». При цьому кожен правоохоронний орган має той департамент, який тероризує бізнес».

Сергій Березенко закликав уважно поставитися до розгляду блоку законопроектів про ядерну безпеку 19 квітня, зокрема, відзначивши законопроект № 7471 - щодо запровадження державного нагляду за ядерними об’єктами для захисту громадян і довкілля. А також законопроекти, що запроваджують доступні механізми захоронення і зберігання радіоактивних відходів, переважна більшість яких утворилась внаслідок аварії на ЧАЕС, та створюють умови для перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку на екологічно безпечну систему за стандартами МАГАТЕ. Для комплексного врегулювання ситуації з відходами, фракція БПП наполягає на розгляді низки законопроектів щодо утилізації та переробки побутових відходів, як альтернативного джерела енергії.

Сергій Березенко також запропонував розпочати пленарне засідання 19 квітня з розгляду кадрових питань - призначення суддів Конституційного суду, обрання нового складу ЦВК, обрання кандидата від Верховної Ради для проведення аудиту НАБУ за 2016 рік.

Голос України