Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
12:34       16.04.2018

Фракція "Народний фронт" пропонує удосконалити управління об'єктами державної власності

Фракція "Народний фронт" закликала парламент якнайшвидше розглянути проект закону № 8225, яким удосконалюється управління об'єктами державної власності. Про це заявив на Погоджувальній раді лідер фракції Максим Бурбак.

Депутат відзначив, що цдеться про старі приміщення різних бань, санаторіїв, баз, сортувальних станцій, колишніх поштових відділень тощо, на утримання яких ДП витрачають чималі кошти. Наприклад, за словами М. Бурбака, "Укрпошта" минулого року на утримання непотрібних їй об’єктів витратила понад 300 млн. грн. Однак чинне законодавство забороняє відчужувати ці об’єкти, оскільки саме підприємство не підлягає приватизації. Ці приміщення можуть бути використані для облаштування сільських рад чи центрів надання адмінпослуг у новостворених ОТГ. Це передбачає зареєстрований у парламенті законопроект №8225, яким регулюється ефективне використання таких об’єктів.

«Тобто, непотрібні державним підприємствам приміщення чи інші об’єкти можна передати в комунальну власність чи продати на відкритому аукціоні через систему ProZorro", - підкреслив Максим Бурбак.

Голос України