Укр | Рус
Луганщина: перераховують пенсії колишнім військовим... Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>>
Загрузка...
На головну
12:57       16.04.2018

Президент України має намір внести до ВР законопроект про припинення дії окремих положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Росією, - Ірина Луценко

Представник Президента України у парламенті Ірина Луценко під час Погоджувальної ради нагадала, що  Президент вимагає припинити дію окремих положень Договору про дружбу та співробітництво між Україною і Росією, що суперечать національним інтересам держави.

«На безпековому форумі Президент України оголосив, що має намір внести до ВР законопроект про негайне припинення дії окремих положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і РФ, які не сумісні з національними інтересами та реалізації її права на самооборону. Такий крок дозволяє зробити 75 стаття Віденської конвенції про міжнародні договори 1969 року», – сказала І. Луценко. При цьому політик нагадала, що СНД відмовився визнавати російську агресію в Україні, тому Глава держави заявив про намір припинити участь України в його статутних органах.

«Верховний Головокомандувач закликає Уряд провести інвентаризацію усіх договорів між членами СНД для того, щоб денонсувати окремі договори, залишивши лише ті, які є прагматично необхідні для України, зокрема, визнання дипломів, працевлаштування, договір про транзит», – додала Ірина Луценко.

Голос України