Укр | Рус
Луганщина: перераховують пенсії колишнім військовим... Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>>
Загрузка...
На головну
14:47       16.04.2018

Студенти-медики закріплювали знання на олімпіаді

У Тернопільському державному медичному університеті імені Горбачевського відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Ендокринології". Участь у цих змаганнях узяли понад 30 студентів з вищих навчальних медичних закладів України.

 

Майбутніх лікарів із початком олімпіади привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 професор Надія Пасєчко зазначила, що всі, хто в ці дні приїхав для участі в олімпіаді, вже є переможцями. Адже стали кращими з кращих у своїх університетах.

 

Під час олімпіади студенти мали виконати низку завдань упродовж чотирьох турів. Перший тур передбачав комп'ютерне тестування з усіх розділів навчальної дисципліни, включаючи запитання з бази даних ліцензованого іспиту "Крок-2". Потрібно було дати відповідь на 100 запитань упродовж 100 хвилин. Студенти з інших міст мали можливість апробувати систему незалежного оцінювання знань, яка успішно діє в цьому університеті впродовж багатьох років.

 

Під час другого туру студенти давали письмові відповіді на багаторівневі ситуаційні задачі. Також цей етап передбачав курацію хворого з використанням інтерактивної дошки в центрі стимуляційного навчання. У четвертому турі студенти інтерпретували лабораторно-інструментальні дані з подальшою корекцією лікування.

 

За результатами всіх виконаних завдань упродовж чотирьох турів перше місце отримала студентка ТДМУ Тетяна Сімора. Другу сходинку посіла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Семенів. Третє місце виборола студентка Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького Марта-Марія Паук, -- повідомили в прес-службі Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського.

 

Надія МИКОЛАЙЧУК.

 

Тернопільська область.