Укр | Рус
Генеральна прокуратура України приєдналась до Ініціативи Інтерполу з електронної правової допомоги <<е-MLA>> Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України За фактом інциденту між народними депутатами під час телеефіру розпочато кримінальне провадження 20 квітня. Пам’ятні дати Пентагон назвав російські системи ППО у Сирії <<абсолютно неефективними>> Американський журнал Time опублікував свій традиційний список 100 найвпливовіших людей світу за минулий рік У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України - ЄС В анексованому Росією Криму активіст Володимир Балух продовжує голодування, яке він оголосив місяць тому, 19 березня Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 квітня 2018 року Шляховики натрапили на снаряди неподалік Рівного Рятувальники у Березнівському районі Рівненщини витягнули з річки корову У Рівному обговорять перспективи ринку меду Обласну премію імені Ігоря Свєшнікова отримає Наталія Трохлюк Ірина Геращенко: <<Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора>> Завершився перший етап громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС
Загрузка...
На головну
16:45       16.04.2018

Чи торгують наркотиками в морській академії?..

Майже сотня курсантів Херсонської державної морської академії пікетували будівлю облдержадміністрації з вимогою покласти край... торгівлі наркотиками в навчальному закладі. Конкретних прикладів такої обурливої кримінальної комерції учасники акції не наводили та прізвищ причетних не називали. Однак у Департаменті освіти та науки ОДА вже пообіцяли створити комісію для перевірки звинувачень, що пролунали, залучивши до її роботи також і самих курсантів. Начальник Херсонського відділу Національної поліції полковник Олександр Говорун додає: "Звернення курсантів ХДМА зареєстровано в установленому порядку, будемо його перевіряти, зустрічатися з протестувальниками. Хоча до того жодного випадку торгівлі наркотиками в академії не виявляли і жодних звернень із цього приводу не надходило. Взагалі, фактів збуту наркотиків у навчальних закладах обласного центру поліція не встановлювала".

 

У Херсонській державній морській академії нещодавно пройшли перевибори. Багаторічного беззмінного керівника ХДМА Володимира Ходаковського Міносвіти до участі в них не допустило. А новим її ректором трудовий колектив ще 13 лютого поточного року обрав декана факультету судноводіння Василя Чернявського. Утім, контракт із ним профільне міністерство навіть через два місяці підписати так і не спромоглося, тож у вузі де-факто панує безвладдя. А там, де "вода каламутна", може бути все, що завгодно, в тому числі й спроби заробити на торгівлі отруйним зіллям, і його вживання.

 

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

 

Херсон.