Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
10:11       17.04.2018

Роман Зварич знову став народним депутатом України

На ранковому пленарному засіданні склав присягу народного депутата України Роман Зварич, котрого 4 квітня 2018 року ЦВК зареєструвала обраним на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, включеного до виборчого списку партії «Блок Петра Порошенка.

Роман Зварич працював народним депутатом України у Верховній Раді України третього, четвертого, п‘ятого та шостого скликань, а також міністром юстиції а – у лютому — жовтень 2005 року (уряд Ю. Тимошенко), серпень – жовтень 2006 року (уряд В. Януковича).

Голос України