Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
11:10       17.04.2018

Дерценські вогнеборці-церковники тренувалися зі швейцарцями

Масштабні тренування протягом двох днів проводили добровольці Дерценської церковної пожежної команди Мукачівського району, що на Закарпатті, разом із колегами об'єднання пожежної охорони кантону Тіргау (Швейцарія).

 

Закарпатці давно співпрацюють зі швейцарськими вогнеборцями, котрі приїхали, щоб провести для українських колег практичні тренінги. Останні проходили в чотири важливі етапи: з добровольцями відпрацьовувалися навички роботи з мотопомпами та ліквідація наслідків дорожньо-транспортної пригоди з деблокуванням потерпілих із автосалону (на знімку). Також на базі місцевої школи гасили умовну пожежу, шукали постраждалих у задимленому приміщенні й рятували людей із другого поверху.

 

Фото
прес-служби облДСНС.

 

-- Такі практичні тренінги дуже доречні й потрібні, адже впродовж останнього часу наша пожежна команда поповнилася дев'ятьма добровольцями. І тепер вони мали можливість вдосконалити практичні навички, -- наголосив керівник добровільного рятувального підрозділу Микола Жуковський.

 

У тренуваннях взяло участь також і 15 добровольців із с. Вари сусіднього Берегівського району. Саме там згодом дерценці мають намір відкрити аналогічне пожежне добровільне формування. Як зазначають в облДСНС, за 13 років роботи цієї дружини вперше проводилися такі широкомасштабні навчання, де основна увага приділялася винятково практичним діям. Теперішній курс тренування пройшли 48 добровольців.

 

Василь НИТКА.

 

Ужгород.