Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
11:23       17.04.2018

Держсекретар МЗС Німеччини: Відносини з Росією стають усе більш ворожими

Держсекретар МЗС Німеччини: Відносини з Росією стають усе більш ворожими

У Берліні розуміють важливість розвитку партнерства зі східними сусідами ЄС, у тому числі Україною, і найближчим часом сформують збалансовану політику відносно Росії.
 

Про це заявив держсекретар МЗС ФРН Андреас Михаеліс у Берліні на зустрічі з членами Міжнародної кризової групи, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

"Подивіться на наших східних сусідів. Враховуючи величезні наслідки для безпеки, наші зусилля щодо подолання розриву між Сходом і Заходом у Європі не можуть закінчуватися на кордонах Європейського Союзу, вони повинні включати учасників Східного партнерства, зокрема Україну та Білорусь", - сказав Михаеліс. 

 

Він також вказав на необхідність прагнути до спільної безпеки та балансу інтересів з Росією. "Ми, можливо, думали після Криму, що відносини не можуть бути гіршими. Але потім були Донбас, втручання у вибори, кібератаки, Солсбері. Наші відносини стають усе більш ворожими", - констатував дипломат. 

 

Михаеліс відзначив необхідність критично переглянути політику, яку ФРН проводили упродовж десятиліть і яку деякі її партнери засудили як «російський романтизм». 

 

"У наступні місяці ми сформуємо збалансований підхід до Росії, що поєднує чітку принципову позицію з готовністю до діалогу і взаємодії", - відзначив держсекретар, уточнивши, що нова "східна політика" має бути європейською.

 

Читайте також: У США і Британії назвали Росію найсильнішим ворогом у кіберпросторі

 

Дипломат зауважив, що внутрішня згуртованість Європи, її політика і політика за межами зовнішніх кордонів ЄС нерозривно пов'язані. Він підкреслив, що Європейський Союз повинен перетворитися на сильного актора не лише у колі сусідів. У тому числі, відзначив він, доведеться переглянути традиційну політику у відносинах із США. 

 

"Як європейці ми повинні взяти на себе більше відповідальності за свою долю і за міжнародну систему, базовану на правилах... У разі потреби ми повинні чітко дати зрозуміти нашим союзникам, у який момент вони можуть переступити межі нашої солідарності", - заявив Михаеліс.

 

Укрінформ