Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
11:58       17.04.2018

Підсніжники оберігають навіть іноземці

У Черкаській області триває екологічна акція "Первоцвіти-2018", в якій беруть участь студенти-біологи, громадські інспектори лісу, школярі.

 

Особливу увагу приділяють природоохоронці унікальній рослині рівнинної України -- підсніжнику складчастому. Щодня на охорону ніжного релікта у Холодному Яру стає по кілька груп волонтерів.

 

Приїздять подивитися на біле весняне диво навіть іноземці. Британець Еліот Рассел  (на знімку праворуч) разом зі своїми друзями, студентами-біологами Вадимом Жиленком та Катериною Лавріненко, охоче приєднався до чергувань на кількагектарній ділянці. Після завершення охорони ранніх первоцвітів екологи-добровольці продовжать вартувати на ареалах розповсюдження тюльпана дібрівного, рясту Маршалла, сон-трави, горицвіту, інших червонокнижних рослин.

 

Лідія ЛІСОВА.

Фото автора.

 

Черкаська область.