Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
12:07       17.04.2018

На Миколаївщині з початку року прокуратура склала протоколи про корупцію на 33 депутатів

Органами прокуратури Миколаївської області в тісній співпраці з іншими спеціально уповноваженими суб'єктами у сфері протидії корупції протягом січня-березня цього року складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, стосовно 33 депутатів місцевих рад. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Переважна більшість порушень виявлена у сфері недотримання вимог фінансового контролю, про що складено 29 протоколів, інші порушення -- в сфері врегулювання конфлікту інтересів.

 

Марина ШКОРУБСЬКА.

 

Миколаївська область.