Укр | Рус
Поліські атомники нагороджені відзнаками Українського ядерного товариства Мистецька столиця Прикарпаття готується до міжнародного фестивалю <<Карпатський простір>> Хокей. Японія та Італія першими завершили чемпіонат Хокей. Остаточний склад збірної України на чемпіонат світу в Литві Депутат Європарламенту від Німеччини, співголова парламентської асамблеї Euronest, член фракції Зелених ЄП Ребекка Гармс закликала уряди європейських країн бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув до Торонто (Канада) на зустріч із міністрами закордонних справ країн <<Великої сімки>> Це абсолютно нові підходи до реформування всієї медичної галузі - Президент у Львівському обласному перинатальному центрі Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Припинено незаконну діяльність організованої групи, яка виготовляла і збувала зброю Зведені дані АТО 20 квітня 2018 Президент на форумі «Agroport West Lviv 2018»: Моя мета - підтримати фермера, бо це людина, яка годує Україну Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно працівника Департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб До Італії <<винахідник>> цигарки не довіз Призначено нового керівника скандального аеропорту в Миколаєві Можна сподіватись на новосілля!..
Загрузка...
На головну
12:12       17.04.2018

Ненаркотичні коноплі - шанс для туризму

На Сумщині планують створити туристичний кластер у галузі вирощування та переробки конопель. Про це на апаратній нараді в облдержадміністрації повідомив начальник відділу промоції та туризму ОДА Юрій Гладенко. Взяти участь у перспективному проекті запропонують місцевим підприємцям. До нього можуть також долучитися територіальні громади та селянські садиби, котрі планують заробляти на зеленому туризмі.

 

Найбільш привабливе місце для створення кластеру -- Глухівський район. Науковці розташованого в цьому райцентрі Інституту луб’яних культур вивели десятки сортів безнаркотичних конопель, які сьогодні культивують в усьому світі.

 

Раніше «Голос України» повідомляв, що міський голова Глухова Мішель Терещенко хоче відкрити заклад, де коноплі використовуватимуть із лікувальною метою.

 

Володимир ЧЕРНОВ.

 

Сумська область.