Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12:02       14.06.2018

Презентували книгу про Українську революцію

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація монографії доктора історичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Олександра Дем'янюка "Волинь в Українській революції: доба Української Центральної ради".

 

На знімках:

 

доктор історичних наук Олександр Дем'янюк

 


презентує свою книгу про Українську революцію.

 

У книжці висвітлено різні аспекти розвитку Волинської губернії під час доби Української Центральної Ради та Української Народної республіки: зміни у житті пересічних волинян, перебіг військово-політичних подій, перебування керівництва УНР на Волині та історії волинян, які були серед провідників революційних подій у березні 1917-го - квітні 1918 років тощо. Олександр Дем'янюк зазначив, що це лише перший том його дослідження історії Волині в роки Української революції. Попереду -- том ІІ про Волинь під владою Гетьманату Павла Скоропадського та том ІІІ про Волинь в часи Директорії УНР. Спеціально до події в музеї було розгорнуто пересувну фотодокументальну виставку "100 років боротьби: Українська революція 1917--1921 років".

 

Максим СОЛОНЕНКО.

Фото автора.

 

Волинська область.