Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12:20       14.06.2018

Визначено переможців фотоконкурсу <<Миттєвості сімейного щастя>>

Утретє з метою пропаганди родинних цінностей департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА організував обласний фотоконкурс "Миттєвості сімейного щастя" (див. сайт "Голосу України" за 4 червня). Роботи могли подавати і фотографи-професіонали, і початківці. Для участі у конкурсі вибрали 15 робіт різних жанрів за рубриками на родинну тематику.

 

За результатами голосування, до якого протягом двох тижнів могли долучитися всі охочі, найбільшу кількість голосів віддано за фотороботи Ярослава Дуленка -- члена Спілки фотохудожників Закарпаття (м. Ужгород) -- світлина "Друг дитинства". На другому місці -- Сергій Канайло -- член Спілки фотохудожників Закарпаття (с. Приборжавське, Іршавського району) -- фоторобота "Хрещення". Третє місце посів співорганізатор фотоконкурсу Володимир Ньорба -- член Спілки фотохудожників Закарпаття (м. Ужгород) -- світлина "Незабутні обійми".

 

Переможці (на знімку), інформують з прес-служби облдержадміністрації, отримали дипломи та подарунки.

 

Фото надано
прес-службою облдержадміністрації.

 

Василь НИТКА.

 

Ужгород.