Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12:28       14.06.2018

Добровеличківська ЦРЛ продовжує модернізуватись і оновлюватись

Добровеличківська центральна районна лікарня продовжує активно й інтенсивно оновлювати свої лікувальні підрозділи та лікувально-профілактичну матеріальну базу.

 

На знімках:

 

лікувальні маніпуляції
в оновленому денному стаціонарі
Добровеличківської ЦРЛ
виконує медична сестра
Ольга Іванова;

 

лікувальні маніпуляції
в оновленому денному стаціонарі
Добровеличківської ЦРЛ
виконує медична сестра
Людмила Остапенко.

 

Цьогоріч за рахунок районного бюджету лікарня отримала чимало медичного обладнання: апарат зовнішньої фіксації для потреб хірургічного відділення, для клініко-діагностичного відділення -- аналізатор, для пацієнтів пологового відділення -- апарат KIWI, для пацієнтів відділення анестезіології та інтенсивної терапії -- шприцеву станцію, для надання медичної допомоги хірургічною та гінекологічною службами -- електрохірургічний апарат, а для лікування захворювань терапевтичного та хірургічного профілю -- апарат магнітотерапії.

 

За кошти меценатів та районного бюджету відремонтували та оновили денний стаціонар на 48 ліжок. Провели капітальний ремонт та оновили інвентар в реабілітаційному центрі ЦРЛ.

 

З початку року лікарня забезпечила себе автономним джерелом водопостачання -- на території закладу пробили свердловину. Також відремонтовано ще одну малосімейну квартиру в гуртожитку для медичних працівників.

 

Завдяки такому підходу до вирішення виробничих і побутових проблем медичних працівників, Добровеличківська ЦРЛ є нині єдиною в області серед сільських лікарень, яка має в штаті шість лікарів-анестезіологів, чотири хірурги, чотири гінекологи та забезпечена всім необхідним для цілодобового постового чергування.

 

Петро МЕЛЬНИК.

Фото Лариси ЛАПИ.

 

Кіровоградська область.