Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12:36       14.06.2018

Відремонтують міст на Бахмут

На автодорозі Покровськ -- Бахмут -- Михайлівка Попаснянського району розпочалися роботи з відновлення мосту, який був пошкоджений ще у липні 2014 року під час бойових дій. Для зручності водіїв вантажівок та автолюбителів місцева влада потурбувалась про облаштування об'їзної дороги.

 

На знімках:

 

e перший день роботи
по відновленню мосту.

 

Фото
прес-служби
Попаснянської РДА.

 

Загалом планується розібрати та повністю відновити три прольоти мосту: дві балки замінити повністю, а третю перевірити на міцність. У разі пошкодження її буде замінено або укріплено. Для проведення монтажно-будівельних робіт з встановлення чотирьохметрових балок буде задіяний залізничний будівельний кран. Кошти на відновлення мосту виділено з державного бюджету в сумі понад 22 млн грн, а всі роботи планують завершити восени цього року.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.