Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
12:44       14.06.2018

Львів: ставка на електротранспорт і велосипеди

До кінця року транспортний комунальний парк Львова поповнять 50 нових тролейбусів, 30 вживаних трамваїв та 150 нових автобусів. Проведений аналіз показав, що в ранішній час у громадському транспорті не вистачає 25 тисяч пасажиромісць. Як вважає заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий, поповнення рухомого складу дасть змогу розв'язати проблему перевезення пасажирів.

 

У Львові, крім комунального транспорту, працюють ще п'ять приватних перевізників, які в свою чергу наймають орендарі, бо самі не можуть забезпечити потрібну кількість маршруток та автобусів.

 

Практика свідчить, що саме у приватних компаній дуже низький відсоток виїзду транспорту на маршрути. Тому дуже важливим стало напрацювання оптимальної моделі роботи з приватними перевізниками. Збільшення автобусів в комунальному АТП-1 дозволило мінімізувати проблеми, які виникають з вини приватних перевізників.

 

Як розповіли у міськраді, у вирішенні транспортної проблеми Львів пішов двома шляхами. Перший -- оновлення і збільшення кількості електротранспорту. Таким шляхом пішли всі великі міста Європи. Другий -- придбання великих низькопідлогових автобусів, які приватні перевізники не в змозі придбати.

 

Перші 30 трамваїв виїдуть на вулиці міста вже у серпні. Нові тролейбуси будуть закуплені під час тендерів. За два роки місто придбало більше пасажирського транспорту, ніж за попереднє десятиліття.

 

Як розповів "Голосу України" Андрій Білий, вже півроку з участю німецької компанії "GIZ", "Інституту міста" і ЛКП "Інститут просторового розвитку" розробляється план сталої мобільності міста. Розвиток Львова орієнтований на вдосконалення громадського транспорту та заохочення пішохідного і велоруху. У Львові лише 1-2 відсотки осіб переміщуються на велосипедах, а у європейських містах -- 30 відсотків. Тому в місті ще активно будують велодоріжки.

 

Богдан КУШНІР.

 

Львів.