Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
10:29       12.07.2018

На Закарпатті відкрили Центр підтримки підприємництва

 

Центр підтримки підприємництва, який функціонуватиме при департаменті економічного розвитку і торгівлі, відкрили в Закарпатській ОДА. Тут надаватимуть інформацію про нові можливості для бізнесу, про регіональні та міжнародні програми. Фахівці допомагатимуть підприємцям проводити пошук потенційних вітчизняних та закордонних партнерів для співпраці, а також організовуватимуть тренінги, семінари і конференції з питань ведення бізнесу. А тим, хто лише думає над започаткуванням власної справи, центр допоможе пройти спеціальне експрес-навчання та підшукати стартовий капітал через супровід у різних бізнесових програмах. 
       


Під час урочистого відкриття громадська рада при ОДА в особі голови Михайла Греня, Закарпатська облдержадміністрація в особі голови Геннадія Москаля, Регіональна рада підприємців у Закарпатській області в особі голови -- Андрія Андріїва підписали Меморандум про створення Центру підтримки підприємництва (на знімку). Документ -- своєрідний знак взаємодії, спрямованої  на створення партнерських відносин між органами державної влади, місцевого самоврядування та підприємцями для забезпечення розвитку і підтримки бізнесу. Крім того, між департаментом економічного розвитку і торгівлі, обласним центром зайнятості, Європейським центром підтримки соціального підприємництва "Моє Закарпаття", сектором Державної регуляторної служби України в Закарпатській області та головним управлінням Державної фіскальної служби в області підписано Меморандум про підтримку підприємництва і спільне впровадження механізмів розвитку малого й середнього бізнесу.  
       
Функціонуватиме центр, інформує прес-служба ОДА, у  облдержадміністрації за адресою: площа Народна, 4, каб. 414 , 416, тел.: (0312) 61-66-35; e-mail: economy@carpathia.gov.ua.

Василь НИТКА.
Ужгород.

Фото прес-служби ОДА.