Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
11:01       12.07.2018

Загальноосвітній інтернат стане військово-патріотичним

Сумська облрада прийняла рішення перепрофілювати свій комунальний заклад -- Глухівську загальноосвітню школу-інтернат. Тут працюватиме ліцей-інтернат із посиленою військово-спортивною підготовкою. На ремонт приміщення -- зокрема, на модернізацію його системи опалення -- з обласного бюджету виділили 900 тис. грн.  

Реорганізація закладу дає змогу зберегти у Глухові 130 робочих місць педагогічних працівників. Але продукує і певні проблеми: у ліцеї виховуватимуть молодь від 13 років, а доля школярів молодших класів, котрі  навчалися раніше, наразі залишається нез'ясованою. 

Реформування відбувається у рамках реалізації державної стратегії. Вона передбачає поступову ліквідацію загальноосвітніх інтернатів з метою виховання дітей-сиріт або в сім'ях, або у спеціалізованих закладах. 

Володимир ЧЕРНОВ. 
Сумська область.