Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
12:16       12.07.2018

Викиди в атмосферу скоротили за кошти екоподатку

На Ладижинській теплоелектростанції (ТЕС) у Вінницькій області після капітального ремонту енергоблока № 1 та реконструкції електрофільтрів кількість викидів в атмосферу шкідливих речовин скоротилася в 3,7 разу, а потужність блока збільшилася у півтора рази.

Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук під час відвідання станції головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Керівник компанії уточнив, що загалом на названі роботи витрачено 148,8 мільйона гривень. З них 29,3 мільйона гривень -- на реконструкцію електрофільтру. Частково роботи профінансовано за кошти сплаченого компанією екологічного податку. Для цього з бюджету області та міста Ладижин виділено 20,9 мільйона гривень

-- Наша область першою в Україні надала кошти на реальну роботу зі зменшення шкідливих викидів в атмосферу, -- каже голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. -- Почали таку роботу з Ладижинської ТЕС, найбільшого енергопідприємства краю. Це приклад того, що влада і бізнес можуть діяти спільно заради поліпшення екологічної ситуації в регіоні. Пріоритетом влади є турбота про комфортні умови проживання людей та стабільна робота підприємств, що наповнюють місцеві бюджети.

Протягом п'яти останніх років компанія ДТЕК Енерго сплатила Вінницькій області 667 мільйонів гривень екологічного податку. Цифру назвав згаданий вище Дмитро Сахарук. За його словами, така співпраця заслуговує на поширення в інших регіонах держави. Ефект від природоохоронних заходів став би  більш масштабним. 

Як стверджує співрозмовник, на станції продовжать роботи з виконання другого етапу реконструкції електрофільтрів. Їх загальна вартість становить 82,3 мільйона гривень. Після завершення запланованого викиди в атмосферу буде скорочено до європейських норм. Це позитивно позначиться на екологічній ситуації, зокрема, у місті енергетиків Ладижині.

Віктор СКРИПНИК.
Вінницька область.