Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
12:35       12.07.2018

З'явився ведмежий притулок

У Яворівському районі Львівської області відбулась офіційна церемонія відкриття притулку для бурих ведмедів "Домажир", який розташований неподалік однойменного села. Роботи з його відкриття розпочались ще у 2014 році, коли міжнародний фонд "Чотири лапи" та Львівська ОДА підписали Меморандум про співпрацю -- повідомили нашому кореспонденту у облдержадміністрації. Цей рекреаційний центр створено для порятунку бурих ведмедів і має допомагати клишоногим, забираючи їх із пересувних зоопарків, ресторанів та цирків для реабілітації та відновлення природного балансу тварин. Загалом Європейський банк реконструкції та розвитку інвестував у цей проект 1,2 млн євро, а збудований він на території біосферного резервату "Розточчя".

 

Фото
прес-служби ЛОДА.

 

Нині у притулку -- 8 ведмедів. Умови утримання тварин максимально наближені до природних. Тут є все, що потрібно клишоногим для нормального життя. Річ у тім, що попередні господарі утримували ведмедів у клітках площею кілька квадратних метрів, вони не мали належного догляду та харчування. А тут у кожного персональна територія площею півгектара. Загальна ж територія -- 20 га, розповів директор притулку Ігор Николин.

 

Олександр СИРЦОВ.

 

Львівська область.