Укр | Рус
Футбол. Франція – чемпіон світу! Впала на джипі з 60 метрів й вижила - історія порятунку Теніс. Джокович виграв Вімблдон Президент побажав металургам достатку та нових трудових звершень Музиканти закликають урятувати від закриття коледж кобзарського мистецтва Фестивалили навколо вільхи Вчені розібралися, чому в Австралії <<сп'яніли>> кенгуру Небезпечні гойдалки: Супрун просить батьків перевіряти дитячі майданчики Британський міністр пішов у відставку через секс-скандал Прем'єр Чехії назвав прохання прихистити мігрантів <<шляхом до пекла>> Дністровському регіональному ландшафтному парку — чверть віку Український фільм переміг на кінофестивалі у Вірменії Грузинський парламент затвердив новий уряд <<Кримського диверсанта>> Панова етапуватимуть до РФ - правозахисники Принци відмовилися зустрічатися з Трампом - ЗМІ
Загрузка...
Голосування
Чи вірите ви, що оновлення складу ЦВК дасть змогу прозоро провести чергові вибори?

Голосувати
На головну
12:42       12.07.2018

«Укргазвидобування» розгортається на Чернігівщині

Чернігівська обласна державна адміністрація, комунальне підприємство Чернігівської обласної ради "Надра Чернігівщини" та компанія "Укргазвидобування" підписали тристоронню угоду про співробітництво в питаннях розвитку нафтогазового комплексу й соціальної інфраструктури населених пунктів Чернігівської області.

 

"Укргазвидобування" вітає початок співпраці з Чернігівщиною у сфері видобутку нафти й газу. На території регіону є значні нерозвідані поклади нафти й газу, прогнозні ресурси яких сягають понад 216 мільйонів тонн умовного палива. На користь перспективності нафтогазоносних надр Чернігівщини свідчить той факт, що наші партнери по той бік кордону -- "Белоруснефть" -- відкрили 73 родовища вуглеводнів і щорічно видобувають понад 1,6 мільйона тонн нафти.

 

"Укргазвидобування" зацікавлене в отриманні нових ліцензій на видобуток вуглеводнів у цьому регіоні, що дасть змогу відновити процес освоєння вуглеводневого потенціалу перспективних ділянок надр Чернігівської області й у результаті прискорити забезпечення енергетичної незалежності України. Завдяки новому законодавству про децентралізацію рентних платежів місцеві громади отримають значні кошти від кожного кубометру газу чи бареля нафти, видобутого на їхній території", -- зазначив керівник газівників Олег Прохоренко.

 

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, розповівши, що за останні 20 років відкрито і розробляються в області лише три родовища, зазначив: "Минулого року ми створили комунальне підприємство "Надра Чернігівщини", щоб зрушити розв'язання цього питання. Ми готові до реалізації хороших економічних проектів і зацікавлені, щоб компанія "Укргазвидобування" зайшла в область, адже 5% її ренти спрямовуватиметься в місцеві бюджети. Підписання угоди засвідчує серйозність наших намірів".

 

Василь ЧЕПУРНИЙ.

 

Чернігівська область.