Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
14:02       12.07.2018

На літному відпочинку дітей не заощаджували

На Луганщині літнім оздоровленням та відпочинком охоплені понад 14 480 дітей, з яких 1 1286 -- пільгових категорій. Зокрема, на оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах системи освіти, а також для дітей з населених пунктів, розташованих поблизу лінії зіткнення, з обласного бюджету виділено майже 5 млн грн. Загалом для організації літнього відпочинку дітей місцеві бюджети регіону виділили понад 10 млн грн, понад 15 млн грн планується залучити позабюджетних коштів.

 

У червні на території області працювали 264 заклади відпочинку з денним перебуванням системи освіти, у тому числі -- "мовні табори". Ще шість таких закладів відкриються протягом липня--серпня. Усі шість позаміських закладів оздоровлення та відпочинку дітей розпочали роботу у визначені терміни.

 

Оздоровчі зміни для дітей організовані також у ТОВ "Новопсковський санаторій "Перлина". З початку року 154 дитини пільгових категорій відпочили у дитячих центрах "Артек" та "Молода гвардія" за рахунок коштів державного бюджету. У рамках проекту голови Луганської обласної державної адміністрації -- керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза "Змінимо країну разом!" запрошення на оздоровлення маленьких луганчан отримано від Полтавської, Кіровоградської, Одеської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Херсонської, Рівненської областей.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.