Укр | Рус
Футбол. «Динамо» здолало празький бар’єр і вийшло до плей-оф Хокею на Олімпіадах жити! Проект закону S.3336 «Акт про захист Америки від кремлівської агресії-2018», внесений на розгляд Сенату, передбачає чітко визначений перелік санкцій проти російських установ та фізичних осіб, які має затвердити президент США 15 серпня відбудеться засідання робочої підгрупи з напрацювання змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підвищення ефективності досудового розслідування Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Сенцов у передкритичному стані Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до поранення жителя села Зносичі Футбол. «Брага» перед домашнім матчем із «Зорею» зазнала втрати Ювелірні крадії зі столиці постануть перед рівненським судом Дорога до бункера стане сучасною Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій об'єднають зусилля заради бранців Кремля Російська правозахисниця Зоя Свєтова відвідала у колонії в Лабитнангі українського режисера Олега Сенцова, що тримає голодування. За його словами, стан здоров'я у нього зараз «передкритичний» Олег Сенцов, російські ліберали та імперська гебня Житло - пільговикам Екстремальна спека до 2050 року накриє майже тисячу міст
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
10:41       10.08.2018

Порятунок для серця

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф одержав 50 тестів для визначення вмісту тропоніну у крові людини. Експрес-аналіз відбувається протягом 10 хвилин, після чого лікар безпомилково діагностує наявність або відсутність у пацієнта інфаркту міокарда.

 

Через невчасне та неточне діагностування на Сумщині від інфаркту щороку помирають сотні людей. Багатьом із них експрес-тестування могло б врятувати життя. Індикатори тропоніну в рамках проекту "Душа Сумщини" медзакладу передав депутат обласної ради Андрій Кисіль. Реалізовувати проект йому допомагає аптечна мережа "Подорожник". Незабаром медикам передадуть "другий транш" тестів на тропонін.

 

Володимир ЧЕРНОВ.

 

Сумська область.