Укр | Рус
Пентагон відновив польоти 80% літаків F-35 після катастрофи в вересні Бойовики знову обстрілювали позиції ООС: поранено ще одного військового Болгарія не буде брати участі у "Євробаченні-2019" "Укрзалізниця" замовила собі російської фанери на 14 мільйонів У Польщі очікують на напруги у відносинах з Україною найближчим часом У Києві відреагували на рішення РПЦ: Синод йде шляхом Кремля і самоізоляції Трамп відправляє держсекретаря до Саудівської Аравії Україна не хоче асимілювати угорців з Закарпатської області - Клімкін На Хмельниччині затримали 30 чоловік, які намагалися захопити аграрну компанію У понеділок в зоні ООС загинув один військовий, двох поранено РПЦ розриває спілкування з Константинопольським патріархатом Клімкін сподівається на прийняття Радою ЄС санкцій у сфері кібербезпеки В Азовському морі стався землетрус У Петрушині відкрили дошку Петруші Стабілізація ситуації навколо Ічні триває
Загрузка...
На головну
08:13       11.10.2018

Рівненські атомники побували на Чорнобильській АЕС

Дев’ять фахівців Рівненської АЕС, які включені до кадрового резерву електростанції, в рамках виконання Програми розвитку спеціального кадрового резерву відвідали Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська атомна електростанція» (ДСП ЧАЕС). Мета поїздки спеціалістів РАЕС - перейняти досвід щодо зняття з експлуатації енергоблоків АЕС.

За словами начальника служби забезпечення якості РАЕС Віктора Саворони, унікальною виявилась нагода побувати на оглядовому павільйоні об'єкту «Укриття»: «Наразі на новому безпечному конфайнменті (НБК) тривають пусконалагоджувальні роботи, які невдовзі планують завершити. Після цього розпочнуться роботи з консервації блоків ЧАЕС та виведення з експлуатації ставка-охолоджувача станції».

 Крім того, учасники поїздки змогли поспілкуватися з виконуючим обов’язки генерального директора ДСП ЧАЕС Валерієм Сейдою, побували на блочному щиті керування енергоблоку №3 ЧАЕС, центральному щиті керування та відвідали місто-супутник ЧАЕС – м. Прип'ять.

Рівненські атомники різнобічно вдосконалюють свої професійні знання та навички, переймаючи досвід атомників світу. Знання та досвід колективу ЧАЕС не стали виключенням з правил, адже це перша атомна електростанція в Україні, що стикнулась з радіаційною катастрофою подібного масштабу, й перша АЕС України, яка набуває досвід щодо зняття з експлуатації діючих енергоблоків.

Вікторія ЛЕОНОВА, керівник прес-центру Рівненської АЕС.