Укр | Рус
Українці завоювали ще три медалі на Олімпіаді Футбол. Італійці відправили поляків до Ліги В Понад 500 заходів по Україні пройшли без грубих порушень – поліція Праворадикали скоїли напад на "офіс Медведчука" в центрі Києва Українські військові показали, як наш Мі-24 збиває російський безпілотник У Києві встановили рекорд наймасовішого виконання гімну ОУН У Німеччині літак упав на натовп - троє загиблих На арсеналі в Ічні продовжують гасити осередки пожежі — ДСНС Бюджет-2019: на енергоефективність буде виділено 2 мільярди ООС: бойовики стріляли з забороненої зброї, поранено 2 військових У Києві біля Лаври поліція затримала кілька десятків молодиків - ЗМІ Сутички на Майдані: у МВС пояснили, чому перевіряли активістів Ічня: У медзакладах лишаються понад 90 осіб Від -2 до +24: "бабине літо" не спішить відходити Денісова вимагає від РФ відпустити українського моряка на похорон матері
Загрузка...
На головну
15:03       11.10.2018

Профспілки і обласна влада сіли за стіл переговорів

У Сєверодонецьку відбувся мітинг профспілок області. Його учасники вимагали від влади розв’язання низки проблем, серед яких: погашення заборгованості із зарплати, порушення прав внутрішньо переміщених осіб та інші. Разом з ініціативною групою учасників акції в облдержадміністрації проведено нараду, на якій за участю представників структурних підрозділів ОДА ці вимоги були розглянуті. Сторони дійшли висновку, що вимоги профспілок здебільшого належать до сфери повноважень центральних органів виконавчої влади.

Неодноразово Луганська ОДА-облВЦА зверталася до центральних органів влади щодо проведення виїзного засідання Кабінету Міністрів України в Луганській області, повернення до регіону Луганського представництва Офісу великих платників податків ДФС. Крім того, були також неодноразові звернення про недопущення порушень прав внутрішньо переміщених осіб та підвищення розміру адресної допомоги, підвищення заробітної плати працівникам бюджетної сфери і окремого підвищення для тих бюджетників, які працюють на лінії зіткнення. Керівництво облдержадміністрації постійно порушує проблемні питання в Кабінеті Міністрів України, зокрема щодо фінансування підприємств вугільної галузі в області та енергопостачання.

Заступник директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Марина Хозіна доповіла про стан будівництва ПС 500 кВ "Кремінська" та про особливості взаєморозрахунків між енергопостачальниками та вугледобувними підприємствами.

З усіх питань, що порушувалися на нараді з представниками обласних профспілок та які є в компетенції обласної влади, визначено конкретні заходи.

Павло ВОРОНЦОВ.

Луганська область.