Укр | Рус
Футбол. Тренер словаків Козак подав у відставку Українці завоювали ще три медалі на Олімпіаді Футбол. Італійці відправили поляків до Ліги В Понад 500 заходів по Україні пройшли без грубих порушень – поліція Праворадикали скоїли напад на "офіс Медведчука" в центрі Києва Українські військові показали, як наш Мі-24 збиває російський безпілотник У Києві встановили рекорд наймасовішого виконання гімну ОУН У Німеччині літак упав на натовп - троє загиблих На арсеналі в Ічні продовжують гасити осередки пожежі — ДСНС Бюджет-2019: на енергоефективність буде виділено 2 мільярди ООС: бойовики стріляли з забороненої зброї, поранено 2 військових У Києві біля Лаври поліція затримала кілька десятків молодиків - ЗМІ Сутички на Майдані: у МВС пояснили, чому перевіряли активістів Ічня: У медзакладах лишаються понад 90 осіб Від -2 до +24: "бабине літо" не спішить відходити
Загрузка...
На головну
18:32       11.10.2018

Над Верховиною кружляли авіамоделі

Етап кубка світу з авіамодельного спорту в класі "Повітряний бій" відбувся на стадіоні "Авангард" у райцентрі Міжгір'я. Паралельно проходив і розіграш кубка Карпат "Золота осінь" -- обласна відкрита першість.

Закарпатська глибинка удостоїлася вже вчетверте поспіль проводити подібні міжнародні змагання, в яких брали участь сорок екіпажів з України, Угорщини, Білорусі, Молдови, Литви, Латвії, Мексики, США та Угорщини. Серед них були й титуловані спортсмени: п'ять  чемпіонів світу, три -- Європи, два -- володарі кубка світу та чемпіон Олімпійських ігор з авіаційних видів спорту, що проводилися у 2015 році в Дубаї. Звісно, за такого колоритного складу учасників і точилася гостра боротьба -- призери визначилися лише на фініші першості. Серед дорослих найсильнішим став Ігор Дементєв з Молдови, друге місце посів литовець Гегжна Римвидас, третє - американець Майк Вілкокс. З-поміж юніорів лаври переможця завоював латвієць Ерік Кочунс, який зумів випередив найближчих своїх переслідувачів -- білоруса Павла Нехая та українця Івана Чорного.

Те, що змагання такого високого рангу регулярно відбуваються на Міжгірщині, найбільша заслуга батька й сина -- 71-річного Олександра і 38-літнього Віталія Дорошенків.

Дорошенко-старший уже майже чотири десятки років тому заснував популярну громадську організацію "Міжгірський Ікар", яка залучає до занять екзотичним видом спорту шкільну молодь, котра демонструє високі результати на змаганнях солідного рівня.

А сприяли проведенню першостей як обласна, так і місцева влада, художники Василь Шиндра і Михайло Кінч.