Понад 20 років у Сосонці не було дитсадка

 

"Десняночка" -- так назвали новий дитячий садок у селі Сосонка Вінницького району, який може прийняти 90 маленьких односельців. У найбільшому населеному пункті району, де нараховується три тисячі мешканців, 22 роки не було дитсадка.

 

На знімках:

 

одразу після урочистого відкриття нового дитсадка "Десняночка"
малеча взяла до рук яскраві іграшки.

 

Відкриття нової комунальної установи "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Десняночка" стало для місцевих мешканців справжнім святом. Після урочистостей з перерізанням червоної стрічки батьки з дітками оглянули кімнати 2-поверхової споруди. Тут створено всі необхідні умови для виховання дітей і для роботи працівників закладу. В ігрових зонах багато іграшок, є спортивні снаряди, у кімнатах зручні меблі, інший матеріал для розвитку дітей, -- все це доповнюється яскравими кольорами інтер'єру. Харчі для діток готуватимуть на сучасному кухонному обладнанні. Приміщення обігріватиме сучасна котельня. У внутрішньому дворі облаштовано ігровий майданчик.

 

Рішення про будівництво дитячого дошкільного закладу депутати Сосонської сільради прийняли ще десять років тому. Однак через відсутність коштів роботи не вдавалося розпочати. Будівництво стартувало у 2012-му. "Загалом на виконання робіт витрачено понад 12 мільйонів гривень, -- розповів "Голосу України" голова Вінницької райради Сергій Сітарський. --Найбільшу частку надано з районного бюджету -- 7,1 мільйона, сільрада виділила 1,8 млн грн. Найважливіше, що створено комфортні умови для місцевих малюків".

 

Від депутатів райради Сергій Сітарський передав сертифікат на придбання ноутбука. З подарунком прибув на свято й голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, колектив отримав необхідну для роботи оргтехніку. Акустична система та музичні інструменти -- подарунок від Вінницької райдержадміністрації. Його передав голова адміністрації Михайло Демченко. Але спершу з його рук отримали символічний ключ, який прийняла директор дитсадка Ольга Сташко. Михайло Демченко є одним з ініціаторів будівництва закладу, тоді він був депутатом райради. Тепер довелося втілювати задум у життя.

 

-- Одночасно споруджували у Сосонці нову школу, яку відкрили нинішньої осені, -- наголошує пан Демчекно. -- Тому нинішній рік для села -- це рік радісних новосіль.

 

Віктор СКРИПНИК.

Фото з сайту Вінницької РДА.

 

Вінницька область.