За несплату аліментів позбавлено права полювати та користуватися зброєю 1785 буковинців

 

А ще цим людям заборонено виїзд за кордон до повного розрахунку з дітьми. Про це повідомило Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області. Понесли відповідальність ті, хто виплачував своїм дітям аліментів понад півроку.

 

Загалом у Єдиному реєстрі боржників аліментів є понад дві з половиною тисячі жителів Чернівецької області. Санкції ввели відповідно до норм закону № 7277 щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів. Він набрав чинності 6 лютого 2018 року.

 

Серед обмежень, окрім тимчасової заборони на мисливську зброю, полювання, виїзд за кордон, -- ще й керування автотранспортом. І це -- ще не все. Бо за другим пакетом законів щодо посилення відповідальності неплатників аліментів, який набув чинності у серпні 2018 року, ще й автоматично арештовуватиметься майно боржників. Нотаріуси та державні реєстратори перевіряють дані у Єдиному реєстрі боржників.

 

Для тих, хто не платить кошти своїм дітям понад рік, передбачено і штрафні санкції у розмірі від 20 до 50 відсотків від суми боргу.

 

Про дітей треба дбати!

 

Сергій СУЛИМА.

 

Чернівецька область.