Лікарі йдуть у футбол і перемагають

 

У Луцьку відбувся VI всеукраїнський чемпіонат із футзалу серед лікарів. Понад 400 медиків із 15 регіонів змагалися за звання найсильнішої збірної. Як і торік, перемогу здобули прикарпатські медики. Та що цікаво: за результатами двох днів напруженої боротьби 1-ше та 2-ге місце вибороли аж дві команди з Івано-Франківщини. Почесне третє посіла збірна зі Львова.

 

На знімку:

 

команди лікарів-переможців
із Івано-Франківська.

 

Футболісти з Івано-Франківщини вже чотири роки поспіль стають чемпіонами. Тепер вирішили створити дві команди. Їх капітан і тренер Роман Вороняк розповідає, що збільшилося число охочих брати участь у таких престижних змаганнях. Тренуються у своїх регіонах. А команда лікарів Івано-Франківська бере участь у міському чемпіонаті. Серед гравців є ветерани, що в складі університетської команди медиків були чемпіонами колишнього Союзу серед медвузів. Це лікарі Мирон Матейко, Дмитро Вережак, Володимир Воротняк, Анатолій Дяк. Тож молодим є на кого рівнятися.

 

Футзальний чемпіонат є найграндіознішим спортивним заходом серед медичних працівників і важливим етапом у підготовці збірної країни до чемпіонату світу з футболу серед лікарів, який відбудеться влітку наступного року в місті Канкун, Мексика.

 

Організатор змагань -- волинський осередок ВО УФАМ та волинська федерація футзалу під егідою Всеукраїнського об'єднання "Українська футбольна асоціація медиків" та за підтримки компанії "Фармак". Ця фармацевтична фірма є генеральним партнером Української футбольної асоціації медиків (УФАМ) та разом із лікарями зі всієї країни пропагує здоровий та активний спосіб життя.

 

Людмила СТРАЖНИК.

Фото надано Романом ВОРОНЯКОМ.

 

Івано-Франківська область.