З нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України

 

Урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України відбулися в Кіровоградському обласному госпіталі для ветеранів війни.

 

На знімку:

 

С. Кузьменко вручає відзнаку Президента України
"За гуманітарну участь в антитерористичній операції"
волонтеру Олені Медведовській.

 

Українських воїнів та ветеранів, які перебувають у госпіталі, волонтерів та працівників закладу привітав зі святами голова ОДА Сергій Кузьменко і вручив волонтерам відзнаки Президента України та облдержадміністрації. Відзнаками Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операцій" нагороджені члени громадської організації "Серця Матерів Кіровоградщини" Оксана Аветасян, Наталя Заєць, Лілія Козак, Оксана Кравчук, Катерина Кравцова, Юлія Мартинюк, Олена Медведовська, Лілія Місюня, Олена Шпілівенко та член громадської спілки "Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів "Патріот" Андрій Левчук.

 

Ікони пам'яті Божої Матері, виготовлені в рамках всеукраїнського проекту "Ікона пам'яті загиблим за незалежність України", рідним загиблих героїв вручив керівник Центру надання допомоги учасникам АТО Вадим Нікітін.

 

З нагоди свята в госпіталі організували спортивні змагання "Сильні духом".

 

Петро МЕЛЬНИК.

Фото з офіційного сайту Кіровоградської ОДА.