Найсумлінніших закарпатських платників податків нагородила столиця

 

Переможців конкурсу "Сумлінні платники податків-2017" нагородили в столиці. Серед переможців -- шестеро закарпатських платників, що принесли області друге місце в Україні. Це -- відоме фермерське господарство "Коник", ТОВ "Проектно-будівельний комплекс", дочірнє підприємство "Укрпрофоздоровниці" санаторій "Шаян", ТОВ "Інтер-каштан", ТОВ "Прогрес-С" та СП у формі ТОВ "Д'юті Фрі Трейдінг". Вони отримали дипломи і унікальні статуетки.

 

Участь у нагородженні взяли начальник облДФС Олексій Петріченко і голова ради Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків Марта Волощук.

 

-- Вітаємо закарпатських сумлінних платників і дякуємо їм за роботу! Бажаємо їм процвітання та успішного розвитку бізнесу. У масштабах всієї України такий результат -- надзвичайно позитивний сигнал для бізнесу Закарпаття. Сподіваємось, що інші наступного року візьмуть приклад, і в області буде ще більше сумлінних платників, адже найкращий показник професійного ведення бізнесу -- сумлінна сплата податків, -- каже Олексій Петріченко.

 

Василь НИТКА.

 

Ужгород.