Нова дорога в озерному краї

 

Вісім кілометрів лісової дороги здало цими днями в експлуатацію Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства. Шлях з'єднає райцентр Шацьк із селами Кропивники, Прип'ять та Вілиця, а також із населеними пунктами Ратнівського району. На прокладання магістралі підприємство витратило 4,5 мільйона гривень.

 

На знімках:

 

нова лісова магістраль у Шацькому районі;

 

незабаром цей лісовоз вирушить новою дорогою.

 

Завдяки лісовій дорозі вдалося повністю розвантажити від важких лісовозів шляхи місцевого значення сіл Шацької об'єднаної територіальної громади, оскільки відтепер вивезення деревини відбуватиметься винятково новою магістраллю. Покращився також доступ місцевого населення до лісових масивів.

 

За рахунок скорочення відстані з 12 до 9 кілометрів вартість вивезення кубометра деревини здешевиться на 30 гривень. Дорога має також протипожежне і рекреаційне значення. Вздовж неї облаштовано три пожежні водойми, збудовано малий рекреаційний пункт та три куточки майстра лісу, де є альтанка, мангал, дрова.

 

-- Відкриття нових доріг свідчить про соціальну відповідальність лісової галузі перед громадою області, -- наголосив присутній на врочистостях голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

 

Максим СОЛОНЕНКО.

Фото відділу інформаційної політики ОДА.

 

Волинська область.