День Збройних Сил України -- головна подія Луганщини

 

У Сєверодонецьку відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Участь у головному святковому заході, що провели в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі, взяли Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв та голова Донецької обласної державної адміністрації -- керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць. Зі сцени театру в. о. очільника Луганської області Сергій Філь привітав гостей та військовослужбовців.

 

У вітальному слові Сергій Наєв звернув увагу на посилення обороноздатності України. "П'ятий рік поспіль Збройні Сили демонструють усьому світові, що українське військо здатне захистити державу. На жаль, спротив російській збройній агресії обходиться нам найвищою ціною. Ми досі втрачаємо своїх бойових побратимів, мужніх захисників рідної землі. Вічна пам'ять і слава героям, які віддали життя за мирне та незалежне майбутнє України", -- промовив Сергій Наєв і закликав хвилиною мовчання віддати шану військовослужбовцям, які загинули в російсько-українській війні.

 

Командувач ОС вручив дружині загиблого жителя Луганщини Валерія Шишака (на знімку) високу державну нагороду -- орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Під час запеклого півгодинного бою на околицях Южного, що на Донеччині, Валерій дістав смертельне поранення від кулі ворожого снайпера.

 

У своєму вітальному слові Сергій Філь подякував волонтерам та працівникам тилу: "Без вашої допомоги сьогоднішнє свято було б неможливим". Командувачу ОС Сергію Наєву він вручив найвищу почесну відзнаку Луганської області "За розвиток регіону".

 

Павло ВОРОНЦОВ.

Фото прес-служби Луганської ОДА-облВЦА.

 

Луганська область.