У стінах парламенту відбулося засідання Соціальної ради України за участю лідерів громадських організацій чорнобильців, ветеранів, афганців, багатодітних матерів, на якому прийнято звернення до Президента, лідерів депутатських фракцій Верховної Ради та Прем‘єр-міністра України щодо  необхідності прийняття термінових рішень у соціальній сфері. Про це розповіла на брифінгу у Верховній Раді народний депутат від Опоблоку Наталія Королевська.

«Упродовж останніх чотирьох років зменшуються соціальні стандарти, розміри соціальних виплат, пільг, компенсацій, - зауважила політик. - Не виконуються рішення Конституційного Суду та українських судів щодо чорнобильців, виплат пенсій переселенцям та людям, котрі проживають на непідконтрольних територіях, зростають ціни та тарифи. Лідери громадських рухів одностайно підтримали вимоги - терміново схвалити постанову про скасування зростання ціни на газ та введення мораторію на підвищення тарифів, негайно переглянути прийнятий Держбюджет на 2019 рік з індексацією пенсій та соціальних виплат, виконати рішення КС щодо чорнобильців та пенсій, відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров‘я Уляну Супрун».

Н. Королевська закликала парламент підтримати проект Постанови Верховної Ради № 9265 «Про скасування рішення Уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення» підписали близько 150 народних депутатів із шести фракцій і груп.

Голос України