Перевіряють готовність до дій

 

На Луганщині, як і по всій Україні, тривають командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на функціонування в особливий період.

 

У будівлі Держслужби з надзвичайних ситуацій ранок розпочався з оголошення сигналу "Тривога". Рятувальники перевірили укомплектування своїх "тривожних валіз", пройшли відповідні інструктажі.

 

На спільних міжвідомчих нарадах, що відбулись в області, розглянуто стан найпростіших укриттів, функціонування систем сповіщення населення, забезпечення населення засобами індивідуального захисту органів дихання, поповнення матеріальних резервів усіх рівнів, а також належне функціонування об'єктів життєзабезпечення населення тощо. Крім того, в територіальних підрозділах ДСНС здійснені перевірки щодо укомплектованості підрозділів особовим складом, технікою, матеріально-технічними засобами та обладнанням. Перевіряли наявність відповідної службової документації, стан системи зв'язку, справність техніки та пожежно-рятувального й аварійно-рятувального обладнання, забезпеченість особового складу зимовим форменим одягом та засобами індивідуального захисту.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.