Утеплили й прикрасили

 

Старовинні корпуси Городенківської дитячої музичної школи цієї грудневої пори вирізняються новизною та ніби світяться. Сонячних барв стіни набули після ремонту. Спочатку утеплили фасади двох корпусів. Тепла осінь сприяла швидкому проведенню робіт. Було доволі креативно: білі пінопластові стіни -- ніби в крапочку. Аж коли поверх нанесли фінішний шар штукатурки та колір -- роз'яснилося.

 

На знімках:

 

Городенківська музична школа після ремонту;

 

директор ДМШ Тамара Тучак;

 

етапи ремонту;

 

депутат облради Андрій Левкович --
почесний гість свята.

 

На урочистості з нагоди презентації оновленої школи прибули численні гості. Отець-декан УГКЦ Ігор Левицький освятив корпуси, які були утеплені й відремонтовані за підтримки депутата облради, президента Івано-Франківської Торгово-промислової палати Андрія Левковича.

 

На свято завітали голови Городенківської РДА та районної ради Ярослав Левкун та Іван Мандич, міський очільник Любомир Музичка, депутат обласної ради Іван Візінський. Усі вони також долучаються до поліпшення умов у школі. Проведено благоустрій території.

 

Директор Городенківської ДМШ Тамара Тучак розповіла, що розпочали ремонт з перекриття даху. Батьківська плата за навчання дітей музичної грамоти помірна, їх і використали на матеріали та оплату праці майстрів. Такі енергозберігаючі заходи дадуть змогу вихованцям школи та викладачам почуватися комфортно за будь-якої погоди.

 

Утім, "погода" в школі панує творча. Тут навчається майже 300 учнів. Про високий рівень викладання в ДМШ свідчать перемоги на обласних конкурсах. Чимало випускників закладу продовжують навчання у музичних вишах.

 

Не менше успіхів -- і в колективу музшколи. Педагоги -- учасники музичних гуртів, ансамблів, хорів. Кожен викладач -- як інструмент у великому оркестрі, вони доповнюють один одного. Разом творять мелодію Прикарпатського краю. Передають свої здібності молодому поколінню, шукають таланти, плекають їх, щоб те світло краси і багатства музики сяяло вічно.

 

Людмила СТРАЖНИК.

Фото автора.

 

Івано-Франківська область.