Чемпіонат УПЛ. Перший етап. 18-й тур. 7 грудня.

«Маріуполь – «Шахтар» (Донецьк). 0:3. Голи: Степаненко, 62, Мораес, 64, Марлос, 70.

«Маріуполь»: Худжамов, Білий (Білоконь, 76), Дава (Бугай, 71), Яворський, Федорчук, Биков, Демір, Полегенько (Биковський, 82), Тищенко, Мишньов, Вакула. Тренер – Олександр Бабич.

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Болбат, Коваленко (Тотовицький, 73), Дентіньо (Марлос, 18), Мораес (Кайода, 80). Тренер – Паулу Фонсека.

Рефері – Анатолій Абдула (Харків).

Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка.5 983 глядачі. Мінус 1 градус. Дрібний сніг.

Результат цього матчу мало в кого викликав сумнів. Хоча не можна стверджувати, що господарі, знаючи про перевагу суперника в класі, сачкували. Навпаки вони понад годину ігрового часу чинили відчайдушний опір лідеру.

А потім гості таки підбирали ключі до воріт досвідченого  Худжамова, котрий перед цим часто відводив загрозу від воріт «Маріуполя».

Повернувся в гру Марлос (на знімку), котрий тривалий час лікувався. Він природно включився у гру ще в дебюті зустрічі, коли успішно замінив Дентіньо, котрий, на жаль, травмувався. Півоборонець збірної України ще й забитим м’ячем відзначився.

                              

Можливо, Фонсека випустить Марлос і в середу в матчі «Шахтаря» в Києві проти французького «Ліона» в поєдинку шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів на НСК «Олімпійський».

Фото ФК «Шахтар».

Голос України