Майстер-клас з травоплетіння, веселі уроки іноземної мови, святковий боді-арт – все це пройде у Рівному наступної суботи, у День Європи. Розпочнеться відзначення Дня Європи з ходи від майдану Магдебурзького права до Майдану Незалежності,після чого місцеві колективи виступлять зі святковою програмою.

Рівняни та гості міста матимуть можливість відвідати майстер-класи з виготовлення об’ємних паперових прикрас, травоплетіння, чоловічої стрижки від майстрів-барберів, бойового гопаку та кулінарії від мережі кав’ярень «Чорна королева».

Батьки з дітьми зможуть весело провести час на уроках гончарства, малювання та іноземної мови, а також розмалювати собі обличчя на святковому боді-арті, послухати цікаві розповіді про плавання для немовлят і відвідати розвиваючі заняття для дітей від Центрів розвитку дитини.

Усі бажаючі візьмуть участь у спортивних змаганнях та пізнавальних іграх, після чого на майдані Незалежності виступить міжнародний інструктор та представник найпопулярніших у Європі й світі видів фітнесу.

Тетяна ПАНАСЮК.

Фото надані автором.

Рівне.