Кубок України. Фінальний матч. 15 травня.

«Шахтар» (Донецьк) – «Інгулець» (смт Петрове Кіровоградська область). 4:0. Голи:Тете, 28, 39, Мораес, 45+1, Соломон, 64.

«Шахтар»: Шевченко, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Антоніо, Тете (Нем, 72), Віктор Коваленко (Соломон, 61), Тайсон, Мораес (Кайоде, 62). Тренер – Паулу Фонсека.

«Інгулець»: Ситников, Запорожець, Клименко (Кучеренко, 68), Мішуренко (Січінава, 35), Ілля Коваленко, Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 83), Ковальов, Лупашко, Синєгуб. Тренер – Сергій Лавриненко.

Рефері – Євген Арановський (Київ).

Запоріжжя. «Славутич-Арена». 9 500 глядачів. 21 градус.

Мало хто сподівався на диво, і правильно робив. Хоча лідер чемпіонату УПЛ, знаючи реальну силу суперника, все одно поставилися до нього серйозно. В середині тайму «гірники» нарешті реалізували свою велику перевагу і відкрили рахунок. Тайсон пробив з-за меж штрафного, але удар у нього не вийшов. Однак Тете опинився в потрібному місці і виправив ситуацію, переправивши м’яч у ворота.

Ще раз про себе Тете нагадав незадовго до перерви. Він зробив дубль, відправивши м'яч у порожній кут воріт після бездоганного прострілу Ісмаїлі з флангу. Але на цьому донеччани не заспокоїлися і вже в компенсований час довели перевагу до трьох м'ячів. «Інгулець» захопився атакою і його гравці не встигли повернутися до оборони.

Після перерви «Шахтар» продовжив нарощувати перевагу, як кажуть, піймавши кураж. Вдало включився у гру Соломон, котрий вийшов на заміну. Він ефектним ударом з лінії карного майданчика встановив остаточний рахунок.