Колектив із Кам'янського -- серед переможців міжнародного вокального конкурсу, що відбувся у Болгарії.

"Помірятися" голосами в конкурсі зібралися 33 колективи з усього світу. У фінал пройшли лише дев'ять. Серед них -- камерний хор "Cantabile" з Кам'янського. Співаки з Дніпропетровщини змагалися в двох номінаціях: "камерні хори" та "мішані". В обох вони посіли третє місце, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

На розсуд журі презентували 10 пісень різними мовами: арамейською, болгарською, старовинною та сучасною англійською, російською, українською, ромською та латиною. Артисти не лише співали, а й супроводжували виступи танцями.

"Ми готувалися до конкурсу цілий рік. Шлях до перемоги був нелегким, але любов до музики та наполеглива праця зробили своє, -- поділилася керівник і диригент хору Євгенія Дерев'ягіна. -- Під час виступу журі аплодувало стоячи та танцювало разом із нами. Це найкраща подяка за роботу".

Хор "Cantabile" з'явився на базі Кам'янського музичного коледжу сім років тому. Колектив -- різновіковий: від 15 до 50 років. У хорі -- 32 виконавці, концертмейстер та керівник. Це -- студенти та викладачі коледжу, а також звичайні містяни. Є серед них хірург, інженер, священик, військовий юрист і навіть водій таксі.

Фото прес-служби Дніпропетровської ОДА.