На 11-й конкурсі наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом» у Києві, в якому Рівненську АЕС презентували своїми роботами молоді фахівці підприємства, підприємство було представлено у двох напрямах: виробничому і соціально-профспілковому.

Інженер-електронік АСУ ТП цеху теплової автоматики та вимірювань Денис Молчанович ( на знімку крайній ліворуч) виступив з роботою «Використання технології TNTv в АСУ ТП», а оператор спецводоочищення хімцеху Роман Годунок з доповіддю «Екологічний принцип з мінімізації утворення радіоактивних відходів на АЕС». Машиніст-обхідник турбінного цеху-1 Євгеній Бураков з роботою «Іміджеві заходи ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». HR та PR аспекти» презентував електростанцію у соціально-профспілковому напрямі.

Раніше усі троє стали призерами конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників нашого підприємства.

«Роботи всіх учасників були дуже сильними, ґрунтовними. Я радий, що мені вдалося донести свою ідею до членів конкурсної комісії. Цікаво було послухати коментарі адміністрації НАЕК, приємно було бачити їх зацікавленість нашими проектами і розуміти, що все це робиться недарма і, можливо, деякі з них будуть реалізовані на АЕС», – поділився враженнями Денис Молчанович. У результаті Денис посів на конкурсі почесне третє місце. Роман Годунок і Євгеній Бураков нагороджені дипломами за участь.

Вікторія ЛЕОНОВА, керівник прес-центру Рівненської АЕС.

Рівне.