Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко відвідав ТОВ «Т-Стиль», створене 2008 року на базі Рівненського льонокомбінату, та вручив почесну грамоту його власнику Олегу Червонюку.

«На сьогоднішній день ми є лідерами легкої промисловості України за обсягами виробництва і темпами розвитку. На підприємстві задіяні 19 швейних бригад, є окремий закрійний цех. Загалом це півтори тисячі працівників», – розповідає Олег Червонюк.

Підприємство виготовляє тканину різного типу.

Тут реорганізовано та відремонтовано значну частину цехів, де здійснюється виробництво трикотажного полотна, шиється готовий одяг на найсучаснішому високопродуктивному обладнанні.

«Динаміка розвитку ТОВ «Т-Стиль» приємно вражає. Масштабне підприємство у Рівному дає людям робочі місця і популяризує імідж місцевого виробника, який і конкурентноспроможний, і якісний, і сучасний. Тут постійно впроваджують найновітніші технології у виробництві, обладнанні. Молодці, і керівник, який задає темп, і колектив, що працює за європейськими стандартами. Це ми підтверджуємо відзнакою Рівненської облдержадміністрації», – сказав Олексій Муляренко.

Тетяна ПАНАСЮК.

Фото автора.

Рівне.